23.04.2012 07:41

SK Union Čelákovice – Slovan Lysá n./L

4:1 (2:0)

Branky: Holzman 2, Dozorec, Štěrba

Kluci k utkání s Lysou přistoupili zodpovědně a od začátku utkání diktovali tempo hry. Pokud kluci chtěli mít v tabulce užitek z vítězství v minulém kole, bylo potřeba získané body potvrdit na domácím hřišti. První poločas Union vyhrál 2:0. V druhém poločase jsme přidali ještě dvě branky a utkání se v klidu dohrávalo. V závěru domácí mírně polevili a hosté konečný výsledek upravili na 4:1. Někteří kluci se zlepšují v individuálních herních činnostech a jejich kvalitní herní projev je toho důkazem.

Kluky za předvedený výkon chválím.

Mottem utkání bylo: „Není až tak důležitý cíl, ale jeho cesta, která musí být posetá chybami“ (Nejsou důležité tři body, ale to, co se Vám na hřišti povede. A co se nepovede, z toho se poučíme a zlepšíme!“)